Dnešek

31. prosince 2008 v 21:44 | admin |  Deník
Brý večerSedím u noťase a poslouchám tu krásnou písničku od x-japan...No řekněte je nádhernáA to myslím smrtelně vážně...Dneska jsem šla ke Kiki...Spíš k její babičce...Jsme prohledávaly barMéďánek mi teď sedí na noze...Usnul asi...Venku je už celkem hluk a na obloze se někdy rozsvítí fialový,žlutý a růžový světla...Přemejšlim...Teď když tak přemejšlim o životě...říkam si kam asi půjdu na školu a co bude dál...Asi bych měla myslet ten den v přítomnost a ne myslet do budoucna a nebo dokonce do historie...Ale ta historie mě baví o ní přemýšlet, když si uvědomim, že kdybych neřekla to nebo to tak by to nebylo tak jak je to dnes...Asi prožívat každej den naplno že?...Nock nock...who's there?....me i kill you...Jáj mě se tak nechce do školy...To bude zase problémů a úkolů a malérů....Já zase uvidim ty příšerný učitelky...Ch jo...A pak nemam bejt ve stresuJá...asi bych to neměla roztrubovat, ale já to potřebuju někomu říct...táta a máma se rozváděj a já jsem psychicky na dně...asi to nejde moc poznat, ale je to strašný....Dneska odešel pryč a proto jsem šla ke Kiki....Ještě si vyčistim zuby,nalíčim a....nevim.....já nevim...
Tak ahoj a šťastnej novej rok přeju
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hmm hmm | 31. prosince 2008 v 21:48 | Reagovat

TENTO DOPIS NEPŘESTÁVEJ ČÍST!!!!TENTO DOPIS JE OD JEDNÉ HOLKY Z RUSKA JE JÍ 13 LET A VŽDYCKY SI PŘÁLA MÍT SVÉHO KONĚ JESTLI TENTO DOPIS POŠLEŠ 20-TI LIDEM TAK JSI POTOM V DUCHU ŘEKNI SVÉ TAJNÉ PŘÁNÍ ZJEVÍ SE TI DO 5 DNŮ. JESTLI TO NEPOŠLEŠ 20-TI LIDEM TA HOLKA PŘÍJDE K TOBĚ VEČER V 00:00 A ZABIJE TĚ!!!!!!!!!!!!! JEDEN KLUK TO NEPOSLAL A DO ZÍTŘKA NA POSTELY TAM BYLA JENOM JEHO KOSTRA A DOPIS PSANÉ KRVÍ!!!!!!

2 admin admin | Web | 1. ledna 2009 v 0:31 | Reagovat

To víš že jo...hele takže za prvý dneska už měla přijít už je po půlnoci takže ať si toho svýho pitomýhom koníka strčí víte kam...Hm a jeden kluk se mi zjeví třeba ještě dneska ale chodit se mnou nebude :D Hm a co stálo v tom dopisu??,Ježiš marja polil jsem se kyselinou! ...? že by?no to je jedno štastnej novej rok!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama