Březen 2010

Poker

31. března 2010 v 20:49 | admin |  Deník
Už mi z toho vážně hrabe.
Poslední dobou ho s bráchou hrajeme furt.Brácha sice vede o nějakej těch pár tisíc.Asi o 700, ale to je detail.
Jdu spát-myslim na poker,snim-zdá se mi o pokru,ráno vstávám-jdu zkontrolovat svůj účet,při hodině-kreslim si kartičky.
Měli by to na nějakej ten měsíc-dva vypnout.Abych se odnaučila tam lézt.Já se totiž strašně špatně (a hlavně nerada) něco odnaučuju.

Nebudete tomu věřit, ale mezitím co jsem si ve škole kreslila dokonalý full house, psali jsme písemku.Nějak se mi v těch číslech začíná dařit.Písemka bude za jedna.Opravdu.Byla jsem mimo, protože skoro všichni říkali ,,co?..to nejde.." a já si tam v klídku sčítám a odčítám a násobím a přehazuju.A tadá.Příklad hotov.
Začíná s emi dařit i finančně.Ne teď nemyslim v pokru.Brácha mi už dýl...docela fakt dlouho dluží.A slíbil že mi vrátí víc než jsem mu půjčila jako takovej poplatek.Ha- a já budu mít o něco větší peněženku(dobře prachy nosim v zadní kapse).

Bit of Time

26. března 2010 v 17:40 | admin |  Deník
Zdravím.
Dnes byl dobrej den.Odpoledne mi sice sdělili jednu hodně smutnou zprávu, ale...každý k moři dopluje...

Škola byla kupodivu velice příjemná.Na matiku jsme nic nepsali a ani nedostávali známky.Na češtinu jsme probírali Hrabala.O dějepisu jsem naštěstí referát neměla a Lůďa nezkoušel.No a němčina nebyla!Místo ní jsme měli občanku.Já jsem byla tak šíleně šťastná že odpadla němčina.Od tý doby co máme tu novou ,učitelku, , němčinu přímo N-E-N-Á-V-I-D-I-M !Ve škole jsme tím pádem strávili jen 4hodiny.

Ve dvě jsem měla spicha s Kiki.Na staráku.Nesnášíme lidi, ale dáme si sraz na staráku.Blondýny.Doteď jsme zevlily venku.Nic extra na vyprávění neni ;)

Zítra do Německa asi nejedeme...Ale do toho kina půjdu i kdyby měly padat...ehhh...lávový kameny,blesky,meteority,žáby,ryby,pavouci,žraloci,atd.

Btw:Design změním v co nejbližší době...Eh...Snad.

Sad Lady

25. března 2010 v 18:27 | admin |  Deník
Od tří jsem zase lítala venku s foťákem a kámoškou.Fotky vám sem samozřejmě nedám.I když.No možná ;) Když budete hodný.
Zítra píšeme test z němčiny.Z čísel.Neumim počítat česky a teď mám počítat německy.Pche.
Alespoň nám odpadá poslední hodina.A nemáme přírodopis.

Ách zítra to opět bude výstup.OMS.Mám referát na Edu Beneše.Vim jen kdy se narodil a kdy zemřel.Ne to vlastně taky nevim.Jen vím 28.5.1884...Ehm...

Myslela jsem, že jsem se Německu vyhla, ale jedeme tam znova v sobotu.Myslim, že celou cestu budu poslouchat písničky a spát.Je to prej dost daleko.Nemám ráda...ale nic.
V neděli jdu s nokem a Káťou do kina.Na Alenku v říši divů.Doufám že tentokrát nebudeme mít žádný úchylný kecy točící se kolem Alenky.Asi by Káťa odešla.

Jdu se osprchovat a připravit do školy.Kouknu se na ty čísla, ale nic neslibuju...


Hory zalité krví

10. března 2010 v 17:10 | admin |  Horrors
Další z několika vyvražďovaček typu->puberťáci,les,vrah.

Jak uslyšíte chřestění už není bezpečí(není to chřestýš).

V tomhle filmu obsáhli snad všechno co se dalo.Nemá to žádný žánr.Typ hororu,nic.
Mučení,šoky,vraždy,brutalita,pohled do historie.

Mám problémy se zapamatovaním jmen, takže řekněme hlavní hrdina se rozhodne oživit legendu filmu a zjistit jestli to vše byla pravda.
Pod dojmem, že režisér už je dávno mrtvý se vydávají s režisérovo dcerou do lesa, kde se film natáčel.
Hned první večer se objeví Babyface a zabije několik zlodějů a vrahů, kteří chtěli naší skupinku zabít.
Babyface pronásleduje režisérovu dceru(budeme jí říkat striptérka).
Hlavní hrdina se rozhodne jít ji hledat do lesa.Dva zbylí jdou pro pomoc.Kluk a holka samozřejmě.Kluk je omráčen zbraní(Babyface ho postřelí a odnese do domu) a dívka uteče.
Hlavní hrdina najde striptérku svázanou(to se asi tý děvce líbilo ne), tak jí rozváže.V tu chvíli se zjistí šílená skutečnost.Otec ještě pořád žije.Babyface je striptérky syn(měla ho ve 12,5letech se svým otcem) a všichni točí jeden velký šílený film.Omráčený kluk je přivázán k tyči a v puse má roubík,mezitím otec pouští hlavnímu hrdinovi film a zjišťuje se, že všechny scény,všechna krev a řev je skutečnost.Vysvětluje mu, že realita je to čeho se lidi děsí(v tom má pravdu).
V kůlně umučí toho přivázanýho kluka--->otec postřelí striptérku--->Babyface zabije otce--->dívka, která zdrhla teď zabije Babyface--->omráčená prostitutka se zvedne a omráčí dívku i kluka.
Kluka potom donutí několik hodin sledovat šílený film->Ten se zcvokne.
Holka je těhotná a z jejího dítěte bude další Babyface.

Huh?Složitý?Ani ne, jen já neumim psát.Shlédnout to můžete, ale nic vám to nedá ani neubere.


Pach krve

10. března 2010 v 16:35 | admin |  Horrors
Byla jsem znuděna.Ba přímo unuděna.
Vlastně je to klasika.Ne taková klasika, ale je to starý a okoukaný.
Teoreticky, mi přijde, že to je natočený podle Hory mají oči.Jen tomu dali jiný název a postavy a místo děje.
Hned nazačátku jede nějakej chlápek na schůzku, ale zastaví se u pumpy(Jako v Hory Mají Oči) a chce telefon(Ten samozřejmě nefunguje jako v HMO) a tak odchází.Muž mu popřeje hodně štěstí(Jako v HMO).
Lesní cestou nabourá do auta, které zrovna píchlo gum(y)u.Dva zůstávají na pěšině a čekají na pomoc.Zbytek se vydává hledat pomoc(jako v čem? No jako v HMO).
Prvně je zavražděn kluk, kterej čekal na pěšině.Pak jeho holka.
Pěšinu máme čistou a tak se vydáme za těma čtyřma co šli pro pomoc.Jak to tak bývá, je tam zasnoubený pár a mají před svatbou a ti druzí dva se ,,skamarádí".

No a hádejte kdo je celou tu dobu požírá?No přece naši drazí zmutovaní [(incest)podobně jako v HMO, ale tam to bylo ozáření].

Další na řadě je smoubenec.
Mezitím se ti tři dostali do strážní věže v lese.Zavolali vysílačkou policii.Bohužel je naši mutantíci našli a začali je vypalovat.Seskáčou na stromy.Na stromě zabijou snoubenku a ve hře zůstávají jen naše dvě hrdličky.A mutanti samozřejmě.Dostanou se na okraj lesa,uvidí cestu.Přepadnou je mutanti, unesou tu holku a chlápka schodí za přijíždějícím autem.Policistovi mimochodem hezky vystřelí oko šípem ;)
Noo...A konec si shlídněte samy, jsem líná to psát, vždyť mě znáte.

Burákový máslo.

10. března 2010 v 11:18 | admin |  Creation

Vražedná lžička.

10. března 2010 v 11:11 | admin |  Creation

Nebezpečí úrazu

9. března 2010 v 19:42 | admin |  Creation
Počet fotek:4
Hlavní role:Mr.Bur

EMO burák

9. března 2010 v 19:32 | admin |  Creation
S novým nápadem, nová rubrika.
Počet fotek:4
Hlavní role:Burák