Duben 2010

Moje další zastávka.

19. dubna 2010 v 14:10 | admin |  Deník
Pfůůů...Tam je vedro!To co jsem psala ráno sice pravda je, ale...dobře..jak to říct.Mám ráda teplo-nesnášim zimu,nesnášim vedro-miluju chládek...Jsem magor, ale ...Už je to tak ^.^

Dneska jsme psali z chemie....Hmmm..nádhera...Idiot si neumí přečíst zadání.Všechno jsem obrátila, ale to je fuk.Příště píšem zase.A to se budu učit!Budu!I kdybych si měla ten sešit narvat do mozku+učebnice a poslouchat několik hodin vzorce methanu,ethanu,ethynu,ethenu,propan-butanu,dichlormethanu atd. atd.

Btw.Ve škole máme novej projekt.Literaturu.Sice projekty nemám ráda(viz.když jsem se otočila zády k ,,publiku,, abych přečetla svoje ,,mistrovské dílo,,), ale tenhle bude fajn.Máme libovolnýho spisovatele.Něco o jeho životě,přečíst knížku(no problemo),vypsat nějakou pasáž z knihy,citát nebo tak něco.Mám Kinga (to bylo nečekaný co?!).Samozřejmě.Ehm.Jeho fotky raději tisknout nebudu.Jasně že to je fešák, ale...Dobře neumim lhát.

Tak já se pakuju k učení a potom asi fotit(pokud mě nevcucne fyzika..nebo počítač)

:)

Všechny vás sežeru!!

19. dubna 2010 v 7:12 | admin |  Deník
Asi jsem po ránu dost podrážděná!Nevim z čeho.Je to taková ta směšná agrese...

Je mi blbě.Zvedá se mi žaludek, mám halucinace.Chodím z místnosti do místnosti.Jsem úplně mimo, ale jedno si pamatuju, to si od naší učitelky pamatuje každej.Píšeme z chemie!Nevim jak to s tim mým mozkem zvládnem.

Nééé.Mám vybitej mobil T_T *zběsile vyhrabuje šuplíky*
*Rve kabel ze skříně* Snad se ten parchant trochu nabije ^_^

Eep!Včera bylo krásný teplo ^w^ Byla jsem venku s Kikinou.Nedopaldo to nejlíp.Kikina byla totálně znuděnáááá..vuuá..
Přenesla to na mě..Ale já docela věřim na horoskop a znamení - jsem lev, teplo mi dává energii a měla bych být akční.Snažila jsem se jí rozhejbat :D Já a rozhejbat?!Chápete to? Je těžký rozhejbat mě a teď tuto.Jak to tak vidim, tak v slunečných dnech budu hyperaktivní :D


America,America,America

14. dubna 2010 v 21:26 | admin |  Deník
Jachacha!Dneska to ve škole bylo ucházející.
Žádná pětka a dokonce jednička z tělocviku.

Mám hroznou chuť na zmrzku, ale..nějak..no nic, prostě ne.
Zítra máme od devíti.Snad se aspoň trošku vyspim.

Písemka z matiky by mohla dopadnout dobře.Nejsem si tím jistá úplně, ale tak...Jako...snažila jsem se *rudne* Ale za 7 bodů je čtyřka...Snad nasbírám aspoň těch osm!

Poslední dobou nespim.A tak ráda bych spala a snila, ale nic.Nejlíp se mi spí v obýváku.Nejlíp ne, protože je tam na mě málo místa(jse zvyklá mít kolem sebe volných aspoň 5cm), ale aspoň se mi tam zdaj sny.Někdy hezký,někdy horory, ale většinou halucinace.Někdy s eprobudim a nevim kdo jsem,proč jsem,kde jsem popř. s kym jsem.
Pak si uvědomim, že jsem jeden a ten samej blbeček v obýváku a sama.Tak rozsvítim a jdu si číst.

No já mizim.Dobrou noc samotáři.
pfff

Kaktus v okně

12. dubna 2010 v 21:15 | admin |  Deník
Zdarec.
Zítra píšem písemku z fyziky.To to zas dopadne.Sice jsem se učila , ale izotopu Uranu prostě nerozumim.Bohužel se zítřkem přijde i osudná rodinka a němčina.Jak já ty dva předměty nesnášim.Plus samozřejmě péče o dítě.

Sešit z rodinky jsem extrémně přeplácala všemožnýma obrázkama, protože tak se to tý učitelce líbí.Sice podle mě je to hnus fialovej, ale když za to dostanu jedničku, proč ne.

Dnes jsme se měly při péči dívat na porod.*Drží si pusu aby se nepozvracela*
S Majdou jsme samozřejmě odmítly!!
Nehodlám si kazit oběd přece.Když jsme se po hodině vploužily do šatny, všechny holky byly vyděšený a nazelenalý.Popisovaly nám jak se to tamto něco nechutnýho muselo nastřihnout a že vytryskla krev a potom...STOP! Hnus.Dál jsem to neposlouchala.
Když Terka odcházela zašeptala mi do ucha,,Buď ráda, že jsi tam nebyla, takovýho bobra si ještě neviděla" V tu chvíli jsem vyprskla smíchy a ona zklesle odcházela domů.

"Sám.Ano, to je klíčové slovo, to nejhroznější slovo v angličtině.Vražda mu nesahá ani po kotníky a peklo je jenom ubohé synonymum..."

Ow owww...

9. dubna 2010 v 7:12 | admin |  Deník
Zdarec ospalové.
Jak jste se vychrápali?Já nic moc.Budík mě furt prudil.Pak mě probudil brácha kterej chtěl moje a máminy číslo.Jsem tak napůl oblečená.Polovina pyžama/polovina školních hadrů.
Obrázek “http://th159.photobucket.com/albums/t153/tazzadevil/th_yociexp108.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Teď už jen čekám až se rozžhaví žehla na vlasy a pak tramtadadá do školy...
BTW, včera byly třídní schůzky-KATASTROFA
Na škole se prej rozvinul satanismus, v tu chvíli kdy mi to máma řekla-výbuch smíchu.Nikdo nechápal čemu se směju, ale prostě....satanismus na naší škole.Proboha. :D
Chodov- město feťáků a teď i satanistů.
No známky, jedna velká šílenost...

Čtu novou knížku od Kinga.Prokletí Salemu

Huh...žehlička už smrdí až sem, asi zavolám hasičeObrázek “http://th166.photobucket.com/albums/u106/davegmz/Monkey%20Emoticon/th_yociexp11.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Letim.

Čauky

No S a T sou od sebe ku*va daleko

7. dubna 2010 v 21:56 | admin |  Deník
Pam pam pam...
Majda prej už měla absťák na moje články, tak zas píšu ;)

Dneska byla škola v pohodě :)
Kupodivu...Jsem nějaká rozzářená, píšu i smajlíky.Hm divný.
Byli jsme se školou na Jesus Christ Superstar.
Samozřejmě nechyběly naše úchylný kecy, který se týkaly divně oblečenýho chlápka v oranžovým hippisáckým sáčku a úchylnýho Ježíše, kterej ošmatlávaj kytaristu...
Zamilovaly jsme se do bubeníka.Byl opravdu "božskej" :D Škoda, že musel bejt v takovejch ahdrech, ale asi to k tomu prostě patří. :D Jinak to bylo vlastně docela dobrý :P

...Mizim, Majdo užij si ten článek...

Brou. ;)