Ani se to nehlo.

14. března 2011 v 15:22 | admin |  Deník
Oh ano.Zdravím.
Jsem nemocná.Nikdo netuší jak dlouho budu doma.
Dnes jsem měla zajít k doktoru.Fájn.
Jsem dosti trpělivá, ale na tohle jsem opravdu už neměla nervy.
Kolem deváté hodiny jsem se spakovala a odešla na polikliniku.Máti tam volala, takže to teoreticky měli vědět.Doktor tam má být do půl desátý.Ne že bych to nestihla, naopak jsem tam čekala hodinu a čtvrt.Zapsala jsem se a se sluchátkama se zapíchla na lavičku v čekárně.
Nenávidim malé děti, takže to pro mne bylo utrpením.Běhaly tam,brečely,fňukaly,hekaly,řvaly,smály se...Nesnášim je.
Bylo tam asi pouze 5 dětí(včetně mě), které byly opravdu nemocné.Ostatní simulovaly(jak to vím?Řekněte mi, které dítě,které má údajně chřipku, lítá po chodbě,jezdí na koloběžce a směje se na celou polikliniku a svou matku stále otravuje nějakou připitomělou hrou na PS2).
Celou dobu mi ve sluchátkách hrál Manson.Lidé na mě zírali, jak na největšího zdržovače.Při tom jediný kdo zdržoval byly ty malé děti.Přicházely stále nové maminky se svými ,,nemocňoučkými" dětičkami.Nevím proč, ale vždy mě předběhly, jak to je možné?Mají v tom šílený bordel...To byla poslední kapka.Nasraně jsem se zvedla a s prásknutím dveří jsem odešla.Na tohle jsem opravdu už neměla.
Poté jsem se kvůli tomu pohádala s máti.Ráno tam zajdu už v 7.°° abych měla náskok.

Právě spořádávám druhou sušenku a dopíjím pátou sklenici jablečného džusu.Je to v klidu, mám ještě jednu krabici.
Sleduji 15.sérii Simpsonů.

Das Wohnzimmer...Ano, obývák je můj pokoj.Z gauče se vyklubala nepohodlná postel.Ze skříní na knihy a na dekorační předměty se staly mé skříně na oblečení.Bylo opravdu těžké tam mé oblečení naskládat, jelikož jsem holka, mám bambiliardu oblečení.Vyhodila jsem nějaké to oblečení, blbůstky a papírky.Co teprve tu skříň zavřít.

Možná se ještě ozvu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nok Nok | 14. března 2011 v 19:10 | Reagovat

Hodně štěstí u doktora ;-) Brzo se uzdrav! Ráno jsem málem stála! :D A taky jsem neměla na koho vyklopit své klasické "Absolutně nestíhám a neměla jsem kafe!"
(Tedy mohla jsem si posloužit klukem, kterému dlužíme čokoládu, ale něco mi říkalo, že ten vyděšený výraz nemá jen tak...:-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama