Hřbitov domácích zvířátek

4. března 2012 v 11:22 | admin |  Horrors
Další film dle knihy S.Kinga ,,Řbitov domácích zviřátek"
Sám King si zde zahrál kratičkou roli faráře na pohřbu.

Rodina Creedových se nastěhuje do městečka, které vlastní malý hřbitov zvířátek.
A nejen to, dějí se zde i jiné pohřby než jen ty zvířecí.
Blízko domu mají silnici, přes kterou jezdí kamiony a celkově je dosti nebezpečná.Zemřelo na ní již hodně zvířat a Ellie (dcera) se začíná strachovat.Proto nechá Louise Churchilla (kocour) vykastrovat, aby se netoulal.
Po nastěhování si manžel (Louise) najde práci doktora.
Hned několik dní na to má případ, kdy se student Victor Pascow těžce zraní.Umře mu na stole.
Jako duch se vrátí a pomáhá Louisovi.Radí mu a provází ho.Varuje ho před kyselostí půdy pohřebiště.

Rachel s dětmi odjíždí za svými rodiči.Den po odjezdu volá blízký soused Jud Louisovi, že na trávníku leží jeho kocour Church.Vydají se na hřbitov zakopat Churche.Jud ho však nechce zakopat na původním hřbitově avšak chce přelézt stěnu z dřeva a klacků a zakopat ho daleko za ním.
Dojdou tam a Churche zakopají.
Když se vracejí, Jud mu říká, aby se o tomto nezmiňoval před rodinou.
Další den ráno se objeví zombie Church =D Je agresivní a nepřátelský.Jde se s tím svěřit Judovi, ten mu vysvětlí, že místo je tajemné a mrtvoly tam neleží dlouho...Vypráví mu příběh, kdy zakopal svého psa na tomtéž místě a ten se vrátil jako zombie.Louise se zeptá, zda tam někdy někdo pohřbil člověka.Jud se té otázky tak zděsí, že je jasné, že ano.

Další den se již Rachel vrací.Jejich služka se ten večer oběsí, další ráno má pohřeb.Ellie se stále bojí smrti a ptá se Louise na různé věci. Je zde i retrospektivní prvek, kdy Rachel vzpomíná na svou sestru Zeldu, která trpěla míšní meningitidou..

Krásné podzimní odpoledne se všichni sejdou na pikniku na poli nedaleko silnice.Louise učí Gage chytat draka.Tragický zlom přijde, když Gage draka upustí.Běží za ním.Louise mu v tu chvíli nevěnuje pozornost, otočí se.Po silnici se řítí obrovský kamion.Nestačí k němu doběhnout a Gage..je smeten.
Louise trpí depresemi a cítí vinu.Na Gageovo pohřbu se strhne rvačka mezi otcem Rachel a Louisem.
Hlodá ho myšlenka na hřbitov...Mohl by vrátit svého syna mezi živé...Jud mu to vymlouvá a zakazuje.Poté mu svěří příběh o pohřbení člověka..Ten člověk se již nevrátil jako normální.Byl agresivní, mentálně postižený a stal se z něho kanibal.Místní lidé podpálili dům i s ním a jeho otcem..Rachel a děti zase odjíždí k rodičům.

Louise však po svém synu touží tak moc, že ho vykope z hrobu a odnese na pohřebiště..
Rachel se vrací domů.Neletí jí žádné letadlo tak se rozhodne jet autem.To však vypoví službu a ona stopuje kamion.Odveze jí domů a to už po městečku běhá malý zombie Gage s kocourem Churchem v patách, jako věrná dvojka.
Gage se dostane do svého domu a svému otci sebere z kufříku skalpel.Malý roztomilý chlapeček s ostrým skalpelem..jak děsivé...Jde do domu Juda.Jud je zděšen a nevěří, že to Louise opravdu udělal.Schovává se před ním různě po domě.Gage ho potom podřízne a pokouše...

Rachel přijíždí domů a z domu Juda na ní zavolá malý Gage.Opatrně vchází do domu..Gage jí také zabije...
Louise se ráno vzbudí po těžké noci plné kopání.Všimne si rozeplého kufříku a chybějícího skalpelu.Otráveným masem zabije Churche před Judovým domem.První patro je spálené na popel.Jde do druhého a promlouvá k němu Gage.Najde mrtvé tělo manželky a Juda.Gage uspí pomocí injekční stříkačky.

Vynese tělo Rachel a dům zapálí.Však se nepoučil z pohřbu syna a odnáší svou ženu na pohřebiště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama