Běžící muž 1987

29. června 2012 v 10:56 | admin |  Horrors
Není to ani tak horor, jako spíše akčňák.Takové dobrodružné ,,sci-fi,, z budoucnosti.
Hlavní postavu ztvárnil Arnold Schwarzenegger Nepojmenovan1-8.gif image by spookys-graphix jako Richards, který je falešně obviněn z vraždy desítek nevinných lidí.

Děj se odehrává v šílené době, kdy televizní program ovládá životy druhých.Za peníze pořádají šílené soutěže, ve kterých lidé umírají nebo jsou různě zesměšňováni.
Hlavním vůdcem celé téhle parády je televizní showman Killian, arogantní falešný prošedivělý stařík, který lže celému národu.

Richards je povolán do jedné z nejnebezpečnějších soutěží "Běžící muž".Killian ho podrazil a přidal k Richardsovi skupinu lidí, kteří mu kdysi pomáhali ( doktor, počítačový expert a žena, kterou ,,unesl,,).Úkolem je do 3 hodin projít 4 bloky, postupně do té arény pouštějí ty nejvycvičenější lovce.

V tomhle filmu platí staré pravidlo, že černoch umře jako první Nepojmenovan16-8.gif image by spookys-graphix
Nic víc vám spoilerovat nebudu.. :D

Film je natočen podle knihy Stephena Kinga, ale byla vydána pod pseudonymem Richard Bachman.Děj je trochu pozměněn kvůli možnosti natočení...Kniha se jmenuje Běh o život.
Již jen podle roku natočení vám může dojít, že efekty nejsou nijak luxusní.Celé prostředí je takové prazvláštní.Pochmurné až depresivní...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama