Únor 2013

Ještě čáás..

25. února 2013 v 18:42 | Lu.Blueberry |  Deník
Tak dredy se nekonaly -.- Těšila jsem se a pak jsem si celý den připadala jak to nejošklivější dítě na škole/bez dredů :(

Ale zítra už konečně!!
Ve škole to celkem uteklo, ale zjistila jsem jak je ta třída o samotě nudná..a že když chybí pár lidí, je to vážně opruz..Volnou hodinu jsem se vztekala a potom konečně šla na procházku.Bylo to fákt divný bez Criss.

Psali jsme test, zkoušela zuřivě z němčiny, 3 hodiny o ochraně životního prostředí...
Byla jsem ráda doma..Knížka Nespavost od Stephena Kinga ( jak jinak že :3 ) mě konečně zatáhla do sebe- asi na dvousté stránce :o) úspěch :oD

No a takhle mi utekl den :o/ Zase budu uklízet, připravím si věci na zítřek a možná něco načmárám :o)

Tady by se mi moc líbilo :3

Proč nás nutí na mráz? -.-

25. února 2013 v 7:28 | Lu.Blueberry |  Deník
Dobré ráno!! :>
S ohledem na to, že je pondělí-ráno /hnus , tak mám celkem skvělou náladu :>
Za půl hodiny musím ít na bus -.- Nechce se mi..Nechybí mi ty třídní šašci :oD

Zpět k titulku..Jo, školu bych zavedla jenom od povolených stupňů Celsia - třeba od 17°C ..
Celý týden jsem vylezla maximálně v 11 a dřív jsem se hřála doma.A teď, v osm na bus, to je skvělý -.-

Tenhle týden podle mě uteče strašně rychle :o)
Na hodiny nejsem připravená vůbec, mám domácák z němčiny a tím to hasne :oD A ten mi stejně bude asi k hounu, protože píšeme test :oD Good joke teacher!

Jdu poprvé za několik měsíců bez dredů..Doufám, že se nestane nic trapnýho -.-
Ale o volné hodině mi je Criss znovu naplete :o) Alespoň nějaké (musíme stihnout všechny!!).. :(

Kabelu mám natřískanou k prasknutí, dredy, hřeben, skřipec, klíče, ... To zas bude cesta :oD Doufám, že mi nevypadnou někde po cestě dredy :oD Lidi by chodili kolem a říkali by si "Fuj, kde se tu vzala ta mrtvá seschlá chobotnice?!" :oD

Venku k mé smůle prší -.- Nejen že mám rozvrkočený vlasy už od umytí, ale až zmoknou budou ještě šílenější-možná s sebou vezmu žehličku -.-

Mám v plánu sezvat pár lidí a natočit harlem shake!! Už jste o něm určitě slyšeli, viděli ho , ...
Přijde mi to jako dobrý mem :oD A myslím, že by se našlo pár lidí ^^

Tímhle pro dnešek končím :o) Mějte se famfárově...Vrátím se kolem šesté :oD

Problém 21.století? Etika -.-

20. února 2013 v 8:19 | Lu.Blueberry |  Téma na téma
Tohle mě štve už jistou delší dobu a KONEČNĚ! jsem se dostala ke slovu..Alespoň psanému ;]

Je hrozné, jak se k sobě lidé chovají..Už jenom na ulici.Někoho potkáte a když pozdravíte ani nepípne..A což potom, když pozdravím sousedku a ona jen zamrká a ignoruje mě..Všichni se tváří, jak kdyby jim někdo nas*al do huby..Zkouším chodit po ulici s úsměvem a je to zbytečné.Dostane se vám jenom nespočet mrzutých a nechápavých xichtů..Jakto že se může usmívat? Ale však by to takbylo lepší ne? Netvářit se, jak kdyby vám zrovna umřela půlka rodiny, ale vyzařovat nějak pozitivně..

Hrůzou ve městě nebo mezi městy jsou MHDka a autobusy..(Vlaky mi přijdou slušnější /ale bydlím na malém městě, takže to v Praze nebo Brně bude asi jiné/ )
Nechápu situace na autobus. zastávce, kdy vás nenápadně předbíhají, ale přitom nás tam stojí akorát, že by každý měl svou sedačku -.-
Taky mě rozčiluje, že tam musím stát v hejně lidí, oblepí vás z každého směru a vy se posunujete jak tučňáci.Stěžoval si na to Vojta, ale mě to přišlo přirozené, když jsem tak jezdila furt :D A když jsem byla v Pilsnu, tak jsme tam krásně stáli v zástupu ^^ Kdo přišel později buď stál nebo seděl u dveří ( jako já :C Ale vedle mě seděl fakt pěknej chlap :3 ehm.. )
Štvou mě lidi, co sedí dál na svým místě zrovna když kolem nich projde někdo, kdo by to místo potřeboval více -.-"
Nikdo nechce pomoct dobrovolně s kočárkem nebo taškama..Ten dotyčný o to musí požádat a potom teprv konečně někdo zvedne tu prdel...a v tu ránu!!Mu někdo jiný zasedne místo - to je vážně vrchol..
Potom mě rozčilujou nevychovaný stařenky (:D), no vážně, mě nevadí, že si někdo sedne ke mně aniž by se zeptal, ale když vám narve svojí kabelu div ne do klína..Je ke všemu trochu jinak prostorově řešená a jedna sedačka jí prostě nestačí.Natlačí mě na úplný okraj a připadám si jak její opěrátko -.-"
+to že některé fakt smrdí..
O MHD snad ani nemusím nic psát, každý to asi zná..Lidé se rvou jak šílení..Strkají před sebe velké tašky, aby zabrali co nejvíce místa.Lidé nenápadně dorážejí a vysunují vás z řady jako v sudo zápasu..

Do restaurací nechodim, netušim, jak se změnily poměry tam.Jestli chlap podrží kabát a odsune židli..Podrží dveře..Kdo ví..Raději to nechci zjišťovat..

Tak to je asi vše (něco by mě napadlo, ale je to už dlouhý..>_<).Díky za dočtení :)

To už je ráno? O.o

16. února 2013 v 8:24 | Lu.Blueberry |  Deník
Probuzení do dalšího podivutvorného rána..
Večer mě mamka budila kvůli tomu, že ten film má strašně hlasitý vejšky ( nechápačka, ještě se zeptám ) a vypla ntb..
Moje sny byly zase hrůzostrašný..

Pokud jsem vám ještě nepovídala o tom novým lapači snů co mi visí nad oknem...tak tam zrovna visí a měl by být už dávno prohnilej a zčernalej těma snama..Od té doby, co ho mamka donesla domů, zažívám ještě úděsnější noci než kdy dříve..Ale zároveň si to užívám, protože jsem hororvá fanynka, baví mě utíkat a schovávat se před zombíkama, setkávat se s Freddy Kruegerem a být uvězněná v domě z Amnesie :3 :D
Nejhorší jsou ale ty ranní halucinace , kdy šmátram po budíku, aby ztichl a z pod konferenčního stolku na mě hrábne zombie ruka..Potom se úspěšně vyhrabu zpět na postel a když mžourám do tmy, vyskakujou mi před očima různý znetvořený xichty a nebo celé figury hororových postav :D Jednou zemřu na infarkt z leknutí :D ..

Ten dnešní sen byl ale pouze o návštěvě táty.Byl u nás a pak mě bral na nějaký výlet, ale bylo to celé moc složité a já to už nestíhala..Cítila jsem se tak stísněně, když v tom snu stále nic nevycházelo O.o A ranní leknutí spočívalo ve snu o malých mořských přícuckách/ploštice, ploštěnky, něco připomínající trilobita :D a když jsem se probudila ve chvíli, kdy mě jedna ploštěnka hryzla, měla jsem na noze skříplou sponu :D Nesnášim ty mořský potvory -.-"

Musim ze sebe udělat člověka do několika hodin /nejdřív chci začít něco kreslit/ a pak mě čeká oslava strejdovo narozenin..Chtěla bych se ještě stavit v Roli..Tak uvidím, jak na tom budeme časově.

Jdu si užívat prázdnin! Čau..

To bych si radši píchla septum...

12. února 2013 v 6:09 | Lů |  Deník
Včerejší den byl otravný..
Criss nejela do škůly, nýbrž jí Plešounek zapomněl dát peníze -.- Byla to první věc, co jsem se ráno dozvěděla...No dobrá, říkám si, to bude ok, vezmu si knihu..
Šatna zela prázdnotou, jak neobvyklé..Za pár minut se přifařili lidi z mé třídy a začalo to..Přišla slečna uječená se svým pisklavým nesnesitelným hlasem, měla jsem chuť jí vzít dvířkama od skříňky -.-
Přišel i Deny, s tím jsme pokecali a ještě s Proftičkou.T. mi vyprávěla o víkendový pařbě...Přišlo mi, jakoby se mě všichni snažili zabavit nebo rozesmát O.o přestože jsem tam seděla jako ten největší introvert světa.

Celý den byl příšerný -_- Na těláku jsem nedělala zas nic jiného než hrála ping pong s Patrikem..To je asi jediná fajn věc na celým školnim dnu..Odpoledka byla katastrofická..Já nevim jestli nám to dělá za trest nebo fakt jen tak, ale už i v Monitoringu životního prostředí musíme používat kalkulačky, mozky a pravítka...K POSRÁNÍ!!
Naprosto se mi ten předmět zhnusil (ještě víc než předtim..)..

Konečně ve čtvrt na 6 jsem dorazila domů z vlaku!! Šla jsem jak robot -.- Naprosto bez nálady, nevnímala jsem lidi kolem, nezdravila, ani mi nevadila ta zima..

Víkend=Zíkend...Byl to další skvělej vík! ^^ Tedy...až na ten divný stav po kanile...Vážně jsem myslela, že zkolabuju.
Sama to prostě nezvládnu už znova propíchnout, bojím se, že to bodnu nějak do něčeho...Prostě.. :D Bojim se -.-
Ale Criss má krásnej pierc ve rtu!! :3 Jsem hrdá a ráda, že alespoň ona to dokázala :3 Furt mi opakovala, že myslela, že já to udělám první a ejhle... Lů starej posera :D Většinou jsem já taková zbrklá a rychle rozhodnutá, nic moc nepromyslim a udělám tu věc okamžitě -.- Johó, septum je prostě bastard :D

Tenhle týden snad nějak přepajdám a ještě nevím jak to bude o víkendu :( Musím na strýčkovo narozky..To mám teda radost, že nás zase bude 10 v jedný místnosti :D

Jdu do sprchy a potom letim do školy...Čůs :)

A dalších 50!

5. února 2013 v 17:12 | Lů |  Deník
A jéje, po dlouzé odmlce se zase ozývám ^^

Už je tu zase úterý...5.2. ...nějak se ztrácím v čase a všechno mi strašně utíká.
Pololetní vysvědčení dopadlo katastroficky...Nu co se dá dělat...Jo já vim, dá se třeba učit a plnit úkoly =D Ale mě se nechce.
Ale to je tak trochu jiná myšlenka a zase bych byla vzteklá..

K minulému článku...Oh...stále jsem to nevyřešila, ale ničí mě to neustále..Pořád přemýšlím, i když se mi občas podaří těm myšlenkám uniknout...I když unikám před celým tím problémem a asi bych to měla řešit, ale... Ne =D Dám tomu čas (to říkám asi už dva týdny..)

Těším se na zítřek...odpadl mi seminář, budeme mít HHTéčko snad a konečně bude středa, takže už jen dva dny do konce týdne...O víkendu zřejmě přijede Criss :3
Nedávno jsem byla v Plzni, zase jsem viděla svou vysněnou školu -_-" což mi vždy tak trochu utrhne kus z mého zbytku srdce.

Víkendy si poslední dobou užívám dosti :) Ne sice tak jako dříve, ale bavím se.Našla jsem pár přátel se kterými mohu zajít ven.Jsem ráda aspoň za ně, když už nikoho inýho v tomhle posraným městě nemám :/

No já se zase loučím :)