Červenec 2013

Já a dospělá?

23. července 2013 v 15:13 | Lu.Blueberry |  Deník
Ahoj ahoj,
mé narozeniny se neodvratitelně blíží a teprve teď si to uvědomuji.

Nejspíš to oslavím prvně na rodinné oslavičce a potom někde se známýma. ( Haha!Slovo známí používají hlavně dospěláci! Takže už skoro můžu. Zní to tak noblesně :D )
Naštěstí stále studuji, takže budu žít v domnění, že mi je stále 17. Teprve po maturitě přijde ta facka dospělosti. Facka jako když vyjdete z klimatizovaného obchoďáku na rozpálené parkovišti v létě.

Dočkám se displeje ke GoPro! Zjistila jsem, že kolem toho bude trochu problémů (alespoň pro mě, protože se do kamery musí nainstalovat nový systém -.-").Ale už se těším! Konečně uvidím co natáčím a budu to moct správně naštelovat .Ta videa jsou vážně skvělá! Kvalita obrazu ... ^^

Někdy během prázdnin si musím koupit nový mobil -.-" Ten současný věčně nemá signál ani v centru města :D Nepochopitelně se vypíná a naprosto mě ignoruje :D
Už jsme se kvůli tomu pohádali s bráchou. A před ním ještě s mamkou :D Takže je to vážně nezbytná věc na seznamu..

Minulý týden byl famózní ^^ Byli jsme na výletě u Prahy - Velká Malá Amerika
A V.M.Amerika byla móc pěkná :3 Je to podlouhlý kaňon/prasklina (dobře, přiznávám je to bývalý vápencový lom) ve kterém se skrývá pěkné "jezírko".Po tomhle výhledu jsem již pevně rozhodnutá, že musím do Grand Canyonu.Když mě dokáže naprosto vykolejit tohle, co se asi stane u GC :D

Téma týdne je Pro ana blogy? Hmmm. Poslední dobou si mamka myslí, že jsem anorektička. Takže já vám k tomu asi nemám co říct :D Leda to, že opravdu nejsem -.-"

Dnes přijede na přespání brácha s přítelkyní :)

Tak se mějte! A užívejte prázdnin ;)

Na Liberecku

11. července 2013 v 11:34 | Lu.Blueberry |  Deník
Předevčírem jsme se vrátili z Liberce ^^
Byla to fajn dovolená, konečně mě přešla puberťácká otrávenost a chovala jsem se normálně :D

Po příjezdu na barák jsem poprvé v životě poznala svého bratrance V. Celé odpoledne pražilo slunce a chlapi opravovali sekačku -.- :D Úspěšně ! Při té příležitosti strejda posekal skoro celý pozemek a potom jsme se byli podívat u vodopádů ^^ Celé koryto bylo při povodních pod vodou a všechno bylo přeházené...
S Baffynkou :)
Armando..
První ráno máti s přítelem vyspávali neskutečně dlouho a já se nudila po bytě :D Neměla jsem internet nooo :< :D Pokusila jsem se "nabourat" na jednu vedlejší wi-fi kosmetické firmy :D Bohužel marně -.-"
Zhruba v poledne jsme podstoupili výšlap na Ještěd. Pěkná procházka až na některé nepříjemné výstupy :D Výhled stál za to. (Nemluvě o tom nočním výhledu z Ještědu.)
Fotku za dne nemám, jelikož jsem idiot a zapomněla jsem si kameru v autě, což jsem zjistila až v půlce kopce -.-"
Po slezení zpátky dolů jsme si koupily pivínko za odměnu :D
Fotka nočního Ještědu je ze třetího dne, který jsme strávili v Liberecké ZOO... Ta bohužel strádá. Zvířata vypadali hrozně. Tolik utrpení a smutku... Hrůza.
Ale druhá část ZOO už vypadala lépe... Viděli jsme (opět :D) typické Liberecké bílé tygry ^^
Orel mořský v plné kráse ^^ (S GoPro mužu fotit leda to, co je blízko -_-" :D)
Nomh nomh nomh...Cukrová bomba ve vedru :D

Po ZOO jsme "odpočívali" doma, zašli do města a večer znovu na Ještěd pro pár fotek...
Nu a v úterý jsme jeli domů.Nejdelší cesta mého života :D Stavili jsme se v luxusním motorestu, na hradě Hněvíně v Mostě a u máminy přítele...

Mimochodem...KONEČNĚ!!! Jsem získala knihu Holčička, která měla ráda Toma Gordona.Byl to můj druhý nebo třetí román od Kinga a naprosto jsem si jej zamilovala.Bohužel je to jen paperback, ale mám ji!!!
Mám nový akrylátový černý plug (19 mm)..

Nadále užívejte jestli máte co a mějte se!

Pomerančové reggae

2. července 2013 v 7:31 | Lu.Blueberry |  Deník
Druhý pracovní volný den!
Miluji prázdniny, konečně žádné otravné vstávání, jízda autobusem do školy a další miliarda života znepříjemňujících věcí.

Po vysvědčení jsme byli s Criss ve městě ^^ Navrhly jsme, že se tyhle prázdniny budeme konečně vídat.Tak uvidíme :D Ale znám nás...takže. :D
Ve 12 jsme se rozloučily na busáku a já šla k bráchovi na byt.Viděli jsme se po takové době! ^^ Měl v pondělí odjíždět do Německa za prací, ale zase to spadlo, takže je další týden doma...Nicméně.Víkend nebyl až tak božský, ale byla to sranda...A hlavně to bylo naprosto divné, když tam s námi nebyl Michal.Po ohňostroji jsme měli v plánu Barracudu nebo jinej podnik, ale...Hm.Znuděnost, zklamanost.Proflákli jsme se s Tondou (bráchův kámoš) po Varech, všichni tři se zrybili a nakonec jsme se vrátili na byt.

Verdikt ohledně festivalu
Zřejmě ten nejhorší a nejnudnější festival, jaký jsem za posledních pár let zažila.Rok od roku horší -.-"

Filip v pátek odjíždí na dovolenou a já nejspíše pojedu s mamkou a jejím přítelem do Liberce za strýčkem....Fakt se těším :)

Dnes musím znovu k zubařce.Ach jak já jí nenávidim.Doufám/Modlím se, že dnes to nebude žádný brutální zákrok..
A konečně mi dorazí oblečení ^^ Že jim to ale trvalo -.-" (a ku*evsky moc se modlim, aby oblečení mělo správnou velikost a já si tím pádem nemusela vyškubat všechny vlasy)..

Mějte se a ti, kdo mají prázdniny jako já ^^ Užívejte volna a času!!