Srpen 2013

Srpnové novinky

23. srpna 2013 v 12:08 | Lu.Blueberry |  Deník
Zdravím!

Tak včera jsem si konečně vyzvedla přihlášku k autoškole.Ne, že bych si je nemohla vytisknout doma nebo přes kámoše, ale chtěla jsem se tam rovnou ukázat, aby si mě zapamatoval.Instruktor vypadá přátelsky, snad se z něj nevyklube ras, co na mě bude křičet až budu křečovitě svírat volant, až mi zbělají klouby a nebudu vědět jak se zachovat :D
Dnes jsem měla jet do Varů..Nakoupit nějaký oblečení a potom na barák ke kámošovi...Ale asi na mne zapomněl a já stejně zase změnila plán :D Pojedeme na houby, konečně!! Za celé prázdniny jsem nebyla na houbách a ani jsem nikde v blízkosti lesa nenašla pořádnou houbu, kromě prašivek -.-"
V pondělí musím zajít na prohlídku k doktoru, kvůli řidičáku.Doufám, že se tam nedělají žádné psychologické testy nebo nějaké fyzické zátěžové testy :D Tentýž den si ještě musím nechat udělat fotky a v úterý odnést žádost ^^ A teprve potom jet nakupovat.

Nedávno jsme byli venku s jedním klukem, který byl neskutečně podobný (nejen vzhledově, ale i chováním a názory...) někomu, kdo už tu není.Bylo to tak divné...Jako kdyby se ke mně snažil dostat za jakoukoliv cenu.Bavili jsme se o hudbě, filmech, koncertech, festivalech, o kterých jsem se bavila i s tím, co už tu se mnou není.Dělalo se mi zle, jak moc mi to připomínalo minulost a na druhou stranu to bylo zajímavý...Doufám, že se to již někomu stalo taky -.-"

Jdu si uvařit oběd, bye!

Mám se tu jako ve skleníku

17. srpna 2013 v 10:04 | Lu.Blueberry |  Deník
Ahoj!
Zrovna jsem se probudila! Víte, co to znamená? JÁ spala déle jak do 7-8 ! ^^ Sice..jsem se probudila již v 7, ale donutila jsem se spát dál...
Zdály se mi epesně hororový sny, jak já je zbožňuju ^^

Kdybych se nemusela připravovat na grilovačku, tak ještě spím.
Ach jo, nemám ráda, když mi někdo plánuje víkendy.. Teď jsou prázdniny, tolik to nevadí, ale stává se mi to i ve školním roce... Máte v plánu uplně něco jinýho a ejhle! musíte na další rodinné setkání :D Tu "grilovačku" (kde budu opět chroupat jen zeleninu) uspořádal táta a jeho přítelkyně... Prý pro mě a jejího syna, kterýmu se zrovna narodil syn... Ježiši co vám to vyprávim -.- Prostě... Je to od něj milý, ale nepotřebovala bych žádnou (kd)oslavu.

Jistě, jistě. Jsem nevděčnej parchant :D

Mám pár dalších návrhů na kresby, malby... Možná - až jich bude víc, tak je zveřejním.Ale trochu se toho bojím, nedávno jsem narazila na blog, kde se holka chlubila obrázky, které vypadaly jako od 5-ti letého dítěte a to jí mohlo být tak 18. Takže doufám, že to moje nejsou takové hrůzy, abych si neuřízla ostudu -.-" Nene, určitě nejsou.Bylo to vážně katastrofické :D

Dnes mám nějakou rýpavou náladu, raději se už spakuji a jdu se zkulturnit..
(S)mějte se!

Don't be afraid

15. srpna 2013 v 12:34 | Lu.Blueberry |  Deník
Zdravím,
tak zase píši..Titulek souvisí s druhou částí článku, protože se hodlám zase do něčeho pouštět...

Neskutečně to utíká! Teď si toho vážně všímám...
Včera mi přítel ze srandy řekl " tenhle rok už maturuješ!" Svírá se mi žaludek ze slova maturita.
Stejně jako když jsem byla u Cristie přes noc...Druhý den jsme koukaly na film, kde se objevil maturitní ples.Obě jsme se najednou krčily pod dekou a kryly si oči, jakoby to byl nejděsivější horor, co jsme kdy viděly.
Nechci o tom psát, zase mám husí kůži :D
Dva dny u Criss byly super! Přes den jsme se flákaly doma, večer sledovaly perseidy na střeše ^^ , koukaly na horory...Neustále jedly, jelikož jsme měly skvělou obsluhu Sandy :D ...Až na další ráno -.-" :D Holky spaly snad do půl dvanácté, což bylo pro mne utrpení, protože nevydržím v posteli déle jak do devíti.Ale potom se to zlepšilo..Zbytek lidí opustil barák a my zůstaly samy :3 To byl klid! :D Nu a pak jsem jela dom..
Včera jsem se po dlouhé době viděla s L. a na večer s Filipem ^^
A teď k té druhé části :)
Chystám si dělat řidičák..Háček byl v tom, že se mi vždy při slově autoškola dělalo nevolno a sžíral mě strach..
Naštěstí máme internet a člověku dokáže pomoct pár dobře mířených slov (:D) a uvědomí si, že se není čeho bát..
Stejně tak se chci omluvit za vyšilování o maturáku a maturitě...Není se přece čeho bát..Maturita je jako závěrečné "zkoušení".A když se připravíte, budete vědět, že jste se na to vážně nevykašlali, tak to přeci musí vyjít..
Autoškola je přece to samé! Skoro.. ^^ Překonat strach z neúspěchu a ponížení/trapasu, jak chcete, ale pro mne by to byla neskutečná potupa, učit se na zkoušky a hlavně...ZACHOVAT KLID.
Doufám, že to zvládnu.Jak maturitu, tak autoškolu :D Je to jenom v nás, jak si zařídíme život...(trochu to zní jako článek na téma týdne :D)

Tady zase skončím a brzy se ozvu ^^ Oi!

Produktový klíč do TuneUp Utilities 2013 + čeština

15. srpna 2013 v 10:23 | Lu.Blueberry |  Návody
Došla vám licence a program TuneUp Utilities po Vás požaduje zakoupení jejich produktu se vším všudy nebo zadání produktového klíče.A samozřejmě jsme Češi, takže raději zadáme produktový klíč..

Před zadávání klíče se doporučuje odpojit na moment internet (!) Tedy pokud se nechcete u společnosti registrovat přes e-mail a dostávat newslettery..A být samozřejmě sledováni.

PŘÍSTUPOVÉ KLÍČE

9CJ7D3-139VWY-1TXHN5-J8DQNJ-R28D1D-DKJB8­8

4NBFQ0-48MEJ2-H92KNK-5DXN0F-YTMA3M-PF942­4

2CAQ19-KM2C09-48PCEW-443FDW-VM7VP7-KD5QT­K

B7VNV6-XH3KYX-4RC9DQ-9AR2K9-9DHJVT-4KYR3­C

Stačí zkopírovat do dané kolonky a počkat na zaktualizování programu, potom už bude fungovat jako dřív i_0714.gif image by Salisko


+ Čeština do TuneUp Utilities
Instalace češtiny je naprosto jednoduchá, jelikož soubor se již sám nainstaluje tam kam má a zaktualizuje program sám.
TADY si vyhledejte svou verzi TuneUpu (např. já mám verzi 2013 v13.0.3020 pro WinXP) a stáhněte odpovídající soubor.Přes WinRAR jej extrahujte a otevřete.Doporučuje se přečíst soubor ReadMe, ale je to zbytečné, stačí jen souhlasit s podmínkami a dávat tlačítko Další..
TuneUp Utilities se vypnou a když je znovu zapnete, vše by už mělo být v češtině.

Červencosrpnové shrnutí

8. srpna 2013 v 11:42 | Lu.Blueberry |  Deník
Je druhý měsíc prázdnin a už mi dochází, jak rychle to zase uteklo.
Přijdu si, že neskutečně plýtvám časem, ale nevím co s tím.. Maluju, kreslím, čtu si, jsem s přítelem kdy se jen dá a přesto se cítím jako "budižkničemu" .

Narozeninová oslava dopadla nad moje očekávání. Bála jsem se, že to bude příšerné.
Dostala jsem opravdu pěkné dary ^^ Největší radost mi udělala (KONEČNĚ!!) LCD obrazovka ke GoPro od mamky :) Hned mě to baví víc, když vidím, co točím :D ...Kilovou nutellu jsem dostala asi proto, abych trénovala pevnost své vůle a nesežrala jí hned následující den :D Nechyběly ani kosmetické sarapatičky na vlasy a obličej, psaná přání, dort, květina v zeleném květníku (skvěle ladí s pokojem :3), ...
Bráška s přítelkyní mě nadchli další Kingovkou! Tentokrát to byla Mrtvá zóna ( film doporučuji a knihu vám budu moct doporučit určitě taky :D...). Od taťky jsem dostala slibovaný spacák, ze kterého teď skoro nevylézám a těším se na první spaní pod širákem!
Vážně se mi ta oslava líbila a to jsem se tolik bála/styděla.. 17.8. ještě doslavíme mé narozeniny s taťkou a jeho přítelkyní. (Naštěstí se nebudou slavit jen mé narozeniny a tak nebudu mít skoro žádnou pozornost :D)

Nechci se vracet do školy. A mám k tomu pádný důvod. Poslední ročník, kdy se budu muset vážně učit. Vážně. Nechci opravovat maturitu ani opakovat ročník -.-
Od jisté doby mám největší strach z českého jazyka. Přitom literaturu miluji a vždy jsem se o ní zajímala, ale změnili nám učitelku a totálně jsem ztratila zájem. Spíš cítím odpor k tomu jazyku, když má být následující hodinu.
Ale jak by řekl Vogon "Odpor je marný". Chtěla bych to už mít všechno za sebou. Ale na druhou stranu vůbec nevím co se mnou bude až dostuduji.

Dost těhle keců.Ještě je čas.

Už jsem se vykecala dost, tak se rozloučím ^^ (S)mějte se !