Říjen 2013

Apathy'n'disinterest

31. října 2013 v 21:37 | Lu.Blueberry |  Deník
Lhostejnost a nezájem...
Jo, nějak tak bych popsala své chování v posledních pár dnech.Možná se tak dají popsat i některá delší období v mém životě.
Jediné, co mě dnes "nadchlo" je jóga.
Bla bla bla, chtěla jsem chodit do fitka, a přestože je to dámské fitko, neskutečně se za sebe stydím.
Já vím, proto tam lidé mají zajít, aby se pak nemuseli stydět...Jenže -.-" Vysvětlete to někdo mému chorému mozku.

Jógu jsme měly možnost si prozkoušet dnes při hodině tělocviku, kdy jsme se s Criss naštěstí vyhly basketballu -.-
Zkusila jsem jen pár pozic, protože se za sebe stydím i před mou "nejkou" (:D), ale za to doma! ...Mmm. Je to úžasný relax a odpočinek.

Autoškola mě čím dál tím víc nudí-deptá-děsí. Přijde mi, že s každou další jízdou je to akorát horší a horší.Nebo se ty dny střídají, jeden je perfektní, že by mi dali řidičák a další den jsem vyplašená, nervózní a nesvá.
Už abych to měla za sebou..Mám tendence se vždy rozbrečet (jo, jsem bábovka), když udělám chybu -.- Nenávidim chyby.

Celý víkend a prázdniny jsem strávila nad povinnou četbou. Uplně se mi z hlavy vykouřila maturitní práce! Absolutně nevím, jak to zvládnu.. Je to postavený na palici. 30 stran "textu", který se skládá jen z citací. Může mi někdo vysvětlit PROČ?! :(
Je mi zle ze školy.
Dnes pořádali halloweenskou párty -.- Velmi zajímavé.Ano. "Jde tam někdo z vaší třídy?" "Ne." Takže v tom láku lhostejnosti neplavu sama... A ani mě to neštve, nemám potřebu trávit na školních pozemcích víc času než je nutno.
Jasně, máme projevovat iniciativu. Ale ne, mě nebaví školní projekty, zapojování se do společných akcí, plánování maturitního plesu-posledního zvonění-půlnočního překvapení. Mě to prostě nezajímá. Chci už jen dostat ten blbej papír s maturitou (jestli vůbec) a vypadnout odtamtaď. Blá blá, maturiťák je jednou za život. No, některý lidi ho měli i několikrát ;) ...To si uvědomuju, ale ...nesnášim tyhle akce. Spousta lidí, všichni jsou rádoby šťastní a baví se.. Hnus.

Minulý pátek jsem si vyřezala dýni..Franka.. Ještě z toho jsem měla radost :)

I'm afraid.Again.
Naštěstí je zítra poslední den. Sice mám od půl 8, ale věřím, že to do jedné zvládnu...Pak sladký domov :3
Tenhle článek je sepsán ..ve velmi negativním kontextu. Já sama nevim, proč tomu tak je.Takže..ho můžete ignorovat nebo mě lehce politovat...